Než se přihlásíte, přečtěte si, co je společné pro všechna zaměření  individuálních lekcí:

Jak to bude probíhat?

Jak probíhá výuka přes Skype?

Tato forma výuky je až překvapivě účinná a efektivní. Skype je aplikace, kterou si bez problému stáhnete do svého počítače, tabletu či telefonu. K tomu, aby lekce mohla proběhnout, potřebujete samozřejmě připojení k internetu. Výhodou je, že nemusíte nikam jezdit, naopak můžete klidně zůstat doma nebo ve vaší firmě (pokud vám to dovolí 🙂

Co všechno k výuce přes Skype potřebuji?

Potřebujete počítač nebo tablet se Skypem, kytaru a nějaké kombo, přes které hrajete + zdroj pro poslech doprovodů (vše upřesníme ústně a i předem vyzkoušíme...)

Kde probíhají osobní konzultace?

Individuální lekce s vaší osobní účastí proběhne v mé malé učebně na Praze 4, v Michli (upřesnění ústně). Místo zvonku nám slouží prozvonění mobilem 🙂 Setkání "na živo" pravděpodobně nelze ničím na 100% nahradit. Při každém osobním setkání si člověk může uvědomit, jak je energie přenositelná a přímo vnímatelná. Ale zase je potřeba se na dané místo dopravit a je nutné přijet včas. Zároveň se vám ale bohužel nebudu moct věnovat v předstihu - zkrátka všechno má své pro i proti...

Termín vaší lekce

Velkou výhodou pro vás (i pro mne) je, pokud dokážete být časově flexibilní. Hráčů, kterým se věnuji, je totiž spousta a tak budu pro vás mít pravděpodobně jen omezenou nabídku možných termínů. Na druhou stranu částečné přizpůsobení někdy bývá také možné. Proto prvním krokem je zjistit, zda je volné místo, resp. zda vám mohu nabídnout konkrétní volné termíny, které budou i vám vyhovovat. Pokud se na individuální výuku přihlásíte - vyplníte formulář - ozvu se vám osobně s nabídkou možných termínů.

Co když bude plno?

Pokud budou náhodou zrovna všechny blízké termíny na individuální lekce obsazené, oznámím vám to emailem. Přihlášením (vyplněním formuláře) se ale automaticky dostáváte do pořadníku a já se vám osobně ozvu hned, jak se místo uvolní. Prozatím můžete svou hru zdokonalovat prostřednictvím on-line kurzů, které v tomto ohledu dokážou zafungovat naprosto plnohodnotně.

Úhrada za lekce, zrušení lekce 

Jak probíhá úhrada krátkodobých lekcí?

Úhrada za krátkodobé individuální lekce (1, 5 nebo 7lekcí - dle vámi zvoleného programu) probíhá vždy formou předplatného. Jakmile si spolu domluvíme termíny vašich lekcí, je potřeba platbu za ně uhradit převodem na číslo účtu 19-9176650227/0100 (IBAN CZ9501000000199176650227) a do zprávy pro příjemce uvést vaše jméno. Pouze v rámci osobního setkání lze úhradu provést i na místě v hotovosti.

Jak probíhá úhrada lekcí v rámci dlouhodobé výuky?

V případě, že jsme se domluvili na dlouhodobé individuální výuce, získáváte oproti krátkodobým programům slevu 100,- Kč z každé lekce (700Kč/lekce/60 min.). Předplatné na další měsíc je potřeba uhradit tak, aby platba došla nejpozději do 1. dne placeného měsíce. Pokud docházíte dlouhodobě, máte svůj pravidelný termín, je tedy snadné vypočítat danou částku podle kalendáře (některý měsíc to vyjde na 4 lekce, jiný třeba na 5). Úhradu proveďte na účet 19-9176650227/0100 (IBAN CZ9501000000199176650227), do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno a předplácený měsíc (např. Jan Novák, duben).

Co když se na některý z předplacených termínů nebudu moct dostavit?

Pokud se vám změní situace a nemůžete se ze závažných důvodů lekce zúčastnit, dejte prosím vědět co nejdříve, nabídnu vám náhradní termín. Tuto možnost lze využít, jen pokud dáte vědět minimálně dva dny (48 hodin) předem. V případě nedodržení této doby vám bohužel náhradu lekce nemohu garantovat, je pravděpodobné, že se mi pro váš původní termín nepodaří najít místo vás náhradníka a bude vám účtován stornopoplatek 100% ceny lekce (vaše lekce propadne).

POSTUP PRO PŘIHLÁŠENÍ:

 • Seznamte se s podmínkami individuální výuky
  viz. text výše
 • Vyplňte přihlašovací formulář
 • Vyčkejte na reakci
  Pokud bude volno, ozvu se vám telefonicky s nabídkou volných termínů, pokud ne, přijde vám email a ozvu se vám hned, jak se místo uvolní
 • Po vzájemném odsouhlasení termínů zašlete předplatné
  Proveďte úhradu dle pokynů výše
 • A začněte zlepšovat svou hru 🙂
  Těším se na vás...

Přihlaste se zde: